Provoz od 1.7.2021

OZNÁMENÍ PRO RODIČE K PROVOZU MŠ

PLATNOST OD 1. 7. 2021

Vážení rodiče,

v  mateřské škole i nadále platí zvýšená bezpečnostní a hygienická opatření.

Zákonný zástupce každý týden, pro první vstup do MŠ, vyplní ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ.

Ke stažení ZDE: ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ

1.     Předávání a vydávání bude probíhat ve vnitřních prostorách mateřské školy (šatnách) doprovázející osoba po předání dítěte neprodleně opustí budovu mateřské školy.

2.     Při vstupu do vnitřních prostor MŠ je nezbytné použít dezinfekci.

3.     Minimalizuje se počet osob v prostorách šatny na maximálně 2 osoby, je nutné dodržovat rozestupy alespoň 2 m od ostatních osob. Jedno dítě doprovází pouze jeden zákonný zástupce.

4.     Pro všechny dospělé osoby pohybující se v budově MŠ platí povinnost zakrytí úst a nosu respirátorem.

5.     Nikdo s příznaky infekce dýchacích cest, které by mohly odpovídat příznakům COVID -19, nesmí do areálu MŠ vstoupit.

6.     Pokud se u dítěte vyskytnou sebemenší příznaky respiračních nemocí, bude MŠ neprodleně kontaktovat zákonného zástupce a aktuální situaci s ním individuálně projedná.

Děkujeme Vám za pochopení a spolupráci.

Vedení MŠ